image

  • Oferujemy wysokiej jakości produkty,
  • Aby żyć i dzielić się udanymi sukcesami biznesowymi.

Nasze Pozostałe Marki

Rozwiązanie Mobilne Valtek Dolce Vita Gemm BFC Kawa


Mobilna Lodziarnia Dla Każdego.

"Lody na Kole" to całkiem nowa forma sprzedaży lodów

O lodach w dwóch słowach

W czerwcu 2016 nastąpiłą inauguracja pierwszego roweru do sprzedaży lodów na terenie Parku Julianowskiego w Łodzi.

Pomysł na tą niecodzienną formę serwowania lodów pojawił się na początku 2016 roku , jednak zanim mobilny rower wyjechał na ulice Łodzi przez długi czas trwały przygotowania.Wiele osób pracowało nad technologią, udoskonaleniem roweru oraz nad jego estetyką i ofertą produktową.Przygotowania samych receptur to wielotygodniowa praca z najlepszymi technologami od lodów, po to aby Nasi Klienci smakowali naturalnych lodów. Jak się okazało rozpoczęcie sprzedaży lodów na Kole było strzałem w dziesiątkę.

Zimna przekąska podczas spacerów w parku w piękny, ciepły dzień to miła niespodzianka dla osób korzystających z zielonych przestrzeni w mieście. Otrzymujemy wiele zapytań dotyczących rozwiązań technicznych mobilnego roweru, kiedy i gdzie można nas spotkać oraz dużo pozytywnych komentarzy i wyrazów sympatii od Naszych stałych klientów.

about

Specyfikacja produktu


 

Higieniczny i funkcjonalny

Wszystkie powierzchnie są zmywalne i spełniająwszystkie normy sanitarne przewidziane przezprawo. Produkowany jest w konfiguracji6 kuwetowej z zapasem 6 kuwet, co łącznie dajenam możliwość umieszczenia w nich 12 rożnychsmaków.

Energooszczędny

Specjalnie skonstruowany system chłodzeniagwarantuje optymalną temperaturę przy 25°C.Rowerek podłączony w nocy do zasilania 230 V,następnego dnia pracuje bez podłączenia doprądu od 8 do 10 godzin. Nie emituje żadnychzanieczyszczeń i jest przyjazny dla środowiska.

Modularny

W naszym wózku istnieje możliwość ściągnięcia dachu,aby w pełni cieszyć się słoneczną pogodą.Opcjonalnie można również domówić dodatkowe akcesoria m.in.:pokrywki stożkowe na zdjęciu
bańki/termosy/ kuwety na lody
wiklinowy koszyk
gałkownice lub szpatułki do lodów

Możliwość personalizacji (reklama)

Wszystkie powierzchnie wózka są gładkie przezco idealnie nadają się do aplikacji grafikireklamowej Państwa firmy.

Dołącz do nas!

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na biznes i czujesz że odnajdziesz się w tej tematyce, jesteś osobą przedsiębiorczą i podchodzisz do biznesu nieszablonowo - serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy !

Oferujemy:
- w pełni przystosowany wózek,
- niezawodność,
- specjalnie przygotowany model biznesowy,
- szkolenia i dostęp do unikalnych materiałów i przepisów,
- szybki zwrot inwestycji,


Dane Kontaktowe

 

Telefon

+48 510 251 525

Adres e-mail

justynark@gmail.com

Adres

Zbąszyńska 13, 91-342 Łódź

Administratorem Twoich danych jest firma Gel-Matic Polska ul. Zbąszyńska 13, 91-342 Łódź. Twoje dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na komunikację pisząc e-mail na adres biuro@gelmatic.pl . Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Polityka prywatności Klauzula RODO

© 2018 Lody Na Kole. All rights reserved.

BORTOS Production