image

  • Oferujemy wysokiej jakości produkty,
  • Aby żyć i dzielić się udanymi sukcesami biznesowymi.

Nasze Pozostałe Marki

Kawa Rozwiązanie Mobilne Valtek Dolce Vita Gemm BFC

Kawa Gold Bar

about

Delizia – 90%

Delikatna mieszanka dla wyrafinowanych wielbicieli kawy stworzona zesłodkiej Arabici oraz ziaren z Brazylii i Kolumbii. Delikatne, aksamitne i aromatyczne – tymi cechami odznacza się to espresso.

Bar – 80% Arabica

Mocny i wyrazisty smak iście neapolitańskiej kawy, wpisującej się idealniew klimat kawiarni. Stworzona w wyniku palenia wyselekcjonowanych surowych ziaren kawy pochodzących z obu Ameryk oraz Indonezji.

Maxima – 100 % Arabica

Mieszanka dedykowana koneserom ceniącym smak espresso prosto z kawiarni. Skomponowana w głównejmierze z wyselekcjonowanych ziaren Arabici pochodzących z Brazylii i Ameryki Środkowej gwarantuje przygotowanie filiżanki kawy o rzadko spotykanej równowadze między aromatem i smakiem z odpowiedniąilością pianki.

Kawa White Bar

Vesuvio – 70% Arabica

Odpowiednia do każdego typu ekspresu do kawy, zarówno obsługiwanegoręcznie, jak i automatycznego. Stworzona z wyselekcjonowanych surowych ziaren, co gwarantuje najwyższą jakość kawy, nadając jej mocny i zdecydowany smak.

Special – 65%

Mieszanka stworzona z wyselekcjonowanych surowych ziaren Arabicii Robusty, poddanych umiejętnemu paleniu. Pozwala na przygotowanie filiżanki wspaniałego neapolitańskiego espresso o odpowiedniej równowadze między zdecydowanym smakiem i ilością pianki.

Excelsa – 60% Arabica

Wyrazisty i zdecydowany aromat sprawiają, że tę kawę można określić jako typowo neapolitańską.

about


Fiorenzato / Młynek do kawy F64 EVO.

 

Fiorenzato F64 EVO

Wysokiej klasy młynek do kawy Fiorenzato F64 EVO jest wyposażony w czasowy program regulacjidozy o czułości 0,1 sekundy..

Użytkownik wybiera pomiędzy pojedynczą, podwójną dozą, może również ręcznie dobrać odpowiedniąilość kawy potrzebnej do przygotowania kawy.

Młynek posiada płynną regulację grubości mielenia kawy i przeznaczony jest do użytkugastronomicznego.

W prezentowanej wersji urządzenie wyposażone jest w system chłodzenia żaren, co pozwoliło naosiągnięcie dużej prędkości przemiału.

about

Parametry techniczne:

Zasilanie 230 V

Moc 350 W

Ilość obrotów 1350 r.p.m.

Pojemność hoppera 1,5 kg

Wymiary w mm gł. 270 x szer. 230 x wys. 615

Funkcje dodatkowe:
Płaskie żarna o średnicy 64 mm wykonane z hartowanej stali


Dane Kontaktowe

 

Telefon

+48 510 251 525

Adres e-mail

justynark@gmail.com

Adres

Zbąszyńska 13, 91-342 Łódź

Administratorem Twoich danych jest firma Gel-Matic Polska ul. Zbąszyńska 13, 91-342 Łódź. Twoje dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na komunikację pisząc e-mail na adres biuro@gelmatic.pl . Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Polityka prywatności Klauzula RODO

© 2018 Fiorenzato. All rights reserved.

BORTOS Production