image

  • Oferujemy wysokiej jakości produkty,
  • Aby żyć i dzielić się udanymi sukcesami biznesowymi.

Nasze Pozostałe Marki

Rozwiązanie MobilneValtek Gelo StandardBovo Dolce VitaGemmBFCKawa


Mobilna Lodziarnia Dla Każdego.

"Lody na Kole" to całkiem nowa forma sprzedaży lodów

O lodach w dwóch słowach

W czerwcu 2016 nastąpiłą inauguracja pierwszego roweru do sprzedaży lodów na terenie Parku Julianowskiego w Łodzi.

Pomysł na tą niecodzienną formę serwowania lodów pojawił się na początku 2016 roku , jednak zanim mobilny rower wyjechał na ulice Łodzi przez długi czas trwały przygotowania.Wiele osób pracowało nad technologią, udoskonaleniem roweru oraz nad jego estetyką i ofertą produktową.Przygotowania samych receptur to wielotygodniowa praca z najlepszymi technologami od lodów, po to aby Nasi Klienci smakowali naturalnych lodów. Jak się okazało rozpoczęcie sprzedaży lodów na Kole było strzałem w dziesiątkę.

Zimna przekąska podczas spacerów w parku w piękny, ciepły dzień to miła niespodzianka dla osób korzystających z zielonych przestrzeni w mieście. Otrzymujemy wiele zapytań dotyczących rozwiązań technicznych mobilnego roweru, kiedy i gdzie można nas spotkać oraz dużo pozytywnych komentarzy i wyrazów sympatii od Naszych stałych klientów.

about

Specyfikacja produktu


 

Lekki i poręczny

Nasz wózek wykonany jest z aluminium i włóknaszklanego, dzięki czemu jego prowadzeniejest bardzo łatwe i niezwykle przyjazne, a jegowygląd przyciąga wzrok klientów.

Higieniczny i funkcjonalny

Wszystkie powierzchnie są zmywalne i spełniająwszystkie normy sanitarne przewidziane przezprawo. Produkowany jest w konfiguracji6 kuwetowej z zapasem 6 kuwet, co łącznie dajenam możliwość umieszczenia w nich 12 rożnychsmaków.

Energooszczędny

Specjalnie skonstruowany system chłodzeniagwarantuje optymalną temperaturę przy 25°C.Rowerek podłączony w nocy do zasilania 230 V,następnego dnia pracuje bez podłączenia doprądu od 8 do 10 godzin. Nie emituje żadnychzanieczyszczeń i jest przyjazny dla środowiska.

Modularny

W naszym wózku istnieje możliwość ściągnięcia dachu,aby w pełni cieszyć się słoneczną pogodą.Opcjonalnie można również domówić dodatkowe akcesoria m.in.:pokrywki stożkowe na zdjęciu
bańki/termosy/ kuwety na lody
wiklinowy koszyk
gałkownice lub szpatułki do lodów

Możliwość personalizacji (reklama)

Wszystkie powierzchnie wózka są gładkie przezco idealnie nadają się do aplikacji grafikireklamowej Państwa firmy.

Franczyza

Sposób na własny biznes

Jeżeli szukasz możliwości zarobku oraz rozwoju, to współpraca franczyzowa będzie odpowiednia dlaCiebie. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi formy nawiązania współpracy.Partnerem Lody na Kole może zostać każdy zarejestrowany podmiot gospodarczy. Franczyza może byćpoczątkiem Twojej przygody z własną działalnością gospodarczą. Dzięki zastosowanym przez nastechnologiom dajemy Ci możliwość sprzedaży bezpośrednio z roweru w wybranym przez siebie miejscunawet do 10 godzin dziennie bez wymogu zasilania roweru prądem elektrycznym! Co ważne,udostępniany przez nas sprzęt jest przystosowany do użytku w temperaturze do +35°C. Możesz więcprowadzić sprzedaż przez cały sezon letni bez obawy o sprzedawany produkt. Wystarczy tylkopozytywne nastawienie i chęć osiągnięcia sukcesu.

Kto i gdzie? / franczyzobiorca

Franczyzobiorcą Lody na Kole może zostać każdy zarejestrowany podmiot gospodarczy. Nie trzeba miećdoświadczenia, wystarczą chęci uczestnictwa w rozbudowywaniu marki Lody na Kole. Rower możeszustawić niemalże wszędzie, w przestrzeni miejskiej oraz poza miastem. Jednak z doświadczenia wiemy,że najlepiej sprawdzą się lokalizacje, w których występuje duża koncentracja ludzi, przechodniównp. parki, miejsca rekreacyjne (kąpieliska, boiska), deptaki miejskie, imprezy masowe, wesela, komunie czychrzciny, gdzie chętnych na lody nie brakuje zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Plusem Lodów na Kole jest to, że jesteśmy mobilni, bez problemu możemy się przemieszać i dotrzeć dokażdego miejsca, w którym odbywa się event.

Dołącz do nas!

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na franczyzę i czujesz, że odnajdziesz sięw tej tematyce, jesteś osobą przedsiębiorczą i podchodzisz do biznesunieszablonowo - serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy !

Oferujemy:
- w pełni przystosowany wózek,
- niezawodność,
- specjalnie przygotowany model biznesowy,
- szkolenia i dostęp do unikalnych materiałów i przepisów,
- szybki zwrot inwestycji,


Dane Kontaktowe

 

Telefon

Biuro

+48 510 251 525

+48 512 162 207

+48 42 298 04 64

+48 42 298 04 65

Telefon

Handlowy

+48 512 162 207

+48 696 428 075

Ssrwis

+48 510 131 525

+48 506 580 238

+48 504 440 359

Adres e-mail

biuro@easysol.pl

Adres

Zbąszyńska 13, 91-342 Łódź

Administratorem Twoich danych jest firma Gel-Matic Polska ul. Zbąszyńska 13, 91-342 Łódź. Twoje dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na komunikację pisząc e-mail na adres biuro@gelmatic.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Polityka prywatności

© 2018 Lody Na Kole. All rights reserved.

BORTOS Production